Marketingový bestseller Jak na sítě

Ovládněte 4 principy úspěchu na sociálních sítích.

Naučte se o sítích přemýšlet tak, abyste už žádné návody nepotřebovali.

Pochopíte, koho a jak můžete na různých sítích oslovit, ovládnete potřebné strategie a naučíte se změřit, jak dobře vaše kampaň funguje. Ať už hodláte vybudovat loajální komunitu, prosadit značku nebo zvýšit prodeje. Aplikace, trendy i uživatelé sítí se můžou měnit, ale principy zůstávají.

Jak na sítě však vedle mnoha dílčích postupů a příkladů přináší i něco mnohem hlubšího a univerzálnějšího: Naučí vás o sociálních sítích přemýšlet tak, abyste už žádné další návody nepotřebovali.

Navzdory rychlému vývoji v oblasti sítí je kniha postavena nadčasově, čte se jedním dechem, baví a přitom jednoduše ilustruje kroky, které vás dovedou k úspěchu. Jak na sítě je jednoduše nezbytná kniha pro všechny marketéry, freelancery, podnikatele a influencery, kteří chtějí na sociálních sítích zazářit.

Autorky už proškolily na svých kurzech více než 12 tisíc lidí. Krom jejich vědomostí a zkušeností najdete v knize i rady dalších 50 nejlepších českých social media marketérů a mnoho doplňkových materiálů v podobě pracovních listů, praktických checklistů a seznamů nástrojů.

35 tisíc

prodaných výtisků

Audiokniha roku

Cena posluchačů

Testimoniály

Pravděpodobně nejkomplexnější a nejsrozumitelnější manuál k byznysovému úspěchu na sítích.
Tomáš Jindříšek
Žádné zbytečné řečičky, žádná zbytečná vata. Kniha nabitá praktickými příklady jak z České republiky, tak ze zahraničí.
Simona Kijonková
V dobe podcastov, blogov, video konferencií atď. je fantastické, že môžete držať niečo fyzické na tému sociálne siete. Je to kniha a to je jej výhoda. Lebo do knihy dáte veci, ktoré platia dlhodobo a preto sú najhodnotnejšie. Vďaka za to.
Michal Pastier
Jak na sítě je knížka praktická, laskavá k nám síťovým neumětelům, je vtipná a vypráví příběhy. Knížka, která vám ušetří čas, nervy a nakopne vaše sociální sítě.
Margareta Křížová
Nepouštějte se do vašich sociálních hlubin bez toho, že si přečtete tento ultimátní návod jak to nepo*rat.
Martin Žufánek
Tuhle knihu bych dal v práci jako povinnou četbu. Reálné příklady z praxe, triky a grify českých osobností, průzračně jednoduchá vysvětlení a sranda.
Martin Jaroš